Dulap de bază de bucătărie R-Line Alb lucios ridicat 60 cm cu sertare, fara blat Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de bucătărie R-Line Alb lucios ridicat 60 cm cu sertare, fara blat Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- COMPARTIMENTARE CLARĂ: Corp inferior de bucătărie cu trei sertare oferă organizare eficientă – totul este ușor accesibil.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza cu sertar are o latime de 60 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 46 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap cu sertar ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap inferior de 60 cm cu trei sertare oferă o organizare clară și practică. Obiectele de diferite dimensiuni pot fi aranjate și păstrate la îndemână. Ideal pentru o bucătărie bine organizată.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Alb lucios ridicat
Culoarea blatului:
Fără blat de lucru
Dimensiuni:
60 x 81.6 x 46 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
567 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare ale sertarului:
510 x 80/200/200 x 384 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
3
Număr de sertare:
3
Număr de mânere:
3
Număr de picioare:
4
Greutate netă fără ambalaj:
27.5 kg
Greutate brută cu ambalaj:
28.9 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază cu sertar ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | Alb lucios/alb |
| Culoare: | Alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap bază sertar 60 cm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 46cm |
| Gewicht: | 27.5kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii