Dulap de bază de bucătărie R-Line Alb lucios ridicat 60 cm fara blat Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de bucătărie R-Line Alb lucios ridicat 60 cm fara blat Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- ORDINE CLAR: Corp inferior cu două uși oferă spațiu pentru vase și obiecte mai mari – organizate și accesibile.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza pentru bucatarie are o latime de 60 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 46 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază de bucătărie ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap inferior de bucătărie cu două uși oferă suficient spațiu de depozitare. Oalele, tigăile și alte obiecte voluminoase pot fi păstrate ordonat în interior. Totul rămâne organizat și la îndemână.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Alb lucios ridicat
Culoarea blatului:
Fără blat de lucru
Dimensiuni:
60 x 81.6 x 46 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
567 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
2
Număr de rafturi:
1
Număr de mânere:
2
Număr de picioare:
4
Număr de uși:
2
Greutate netă fără ambalaj:
19.9 kg
Greutate brută cu ambalaj:
21.9 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază de bucătărie ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | Alb lucios/alb |
| Culoare: | Alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap de bază 60 cm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 46cm |
| Gewicht: | 19.9kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii