Dulap de bază de bucătărie R-Line Antracit lucios ridicat 40 cm fara blat Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de bucătărie R-Line Antracit lucios ridicat 40 cm fara blat Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- COMPACT ȘI PRACTIC: Corp inferior cu sertar valorifică spațiile înguste și oferă loc pentru obiecte mici.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza cu sertar are o latime de 40 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 46 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază cu sertar ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap inferior cu sertar este o soluție compactă și practică de depozitare pentru bucătărie. Dispune de un sertar pentru ustensile mici și un compartiment în spatele ușii pentru obiecte mai mari. Astfel, aveți totul organizat și la îndemână.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Antracit lucios ridicat
Culoarea blatului:
Fără blat de lucru
Dimensiuni:
40 x 81.6 x 46 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
367 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare ale sertarului:
310 x 80 x 384 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
3
Număr de rafturi:
1
Număr de sertare:
1
Număr de mânere:
2
Număr de picioare:
4
Număr de uși:
1
Greutate netă fără ambalaj:
16.9 kg
Greutate brută cu ambalaj:
18.9 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază cu sertar ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | antracit |
| Culoare: | Antracit lucios/alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap bază sertar 40 cm |
| Breite: | 40cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 46cm |
| Gewicht: | 16.9kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii