Dulap de bază de bucătărie R-Line Gri nobil 60 cm , AP Marmură Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de bucătărie R-Line Gri nobil 60 cm , AP Marmură Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- ORDINE CLAR: Corp inferior cu două uși oferă spațiu pentru vase și obiecte mai mari – organizate și accesibile.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza pentru bucatarie are o latime de 60 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 60 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Bloc de bucătărie cu blat, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, electrocasnicele și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).
Acest dulap inferior de bucătărie cu două uși oferă suficient spațiu de depozitare. Oalele, tigăile și alte obiecte voluminoase pot fi păstrate ordonat în interior. Totul rămâne organizat și la îndemână.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Gri nobil
Culoarea blatului:
Marmură
Dimensiuni:
60 x 81.6 x 60 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
567 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Grosimea blatului:
28 mm
Material:
PAL, 16 mm
Materialul blatului:
PAL, 28 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
2
Număr de rafturi:
1
Număr de mânere:
2
Număr de picioare:
4
Număr de uși:
2
Greutate netă fără ambalaj:
26.4 kg
Greutate brută cu ambalaj:
29.4 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Bloc de bucătărie cu blat, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, electrocasnicele și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | cu WT |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap de bază 60 cm, marmură AP |
| Worktop material: | PAL, 28 mm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 60cm |
| Gewicht: | 26.4kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii