Dulap de bază de bucătărie R-Line Gri nobil 60 cm cu sertar, fara blat Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de bucătărie R-Line Gri nobil 60 cm cu sertar, fara blat Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- SPAȚIU GENEROS: Corp inferior cu două uși și sertar oferă loc pentru tacâmuri sus și vase jos – organizat și accesibil.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza cu sertar are o latime de 60 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 46 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap cu sertar ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap inferior de bucătărie cu două uși și un sertar mare oferă suficient spațiu. Tacâmurile și obiectele mici se păstrează în sertar, iar oalele și tigăile în interior. Totul rămâne organizat și la îndemână.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Gri nobil
Culoarea blatului:
Fără blat de lucru
Dimensiuni:
60 x 81.6 x 46 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
567 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare ale sertarului:
510 x 80 x 384 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
3
Număr de rafturi:
1
Număr de sertare:
1
Număr de mânere:
3
Număr de picioare:
4
Număr de uși:
2
Greutate netă fără ambalaj:
22.1 kg
Greutate brută cu ambalaj:
24.1 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap cu sertar ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Culoare: | Gri/alb nobil |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap bază sertar 60 cm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 46cm |
| Gewicht: | 22.1kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii