Dulap de bază de bucătărie R-Line Sonoma 80 cm , AP Marmură Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de bucătărie R-Line Sonoma 80 cm , AP Marmură Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- COMPARTIMENTARE CLARĂ: Corp inferior de bucătărie cu trei sertare oferă organizare eficientă – totul este ușor accesibil.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza cu sertar are o latime de 80 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 60 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază cu sertar cu blat de lucru, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).
Acest dulap inferior de 80 cm cu două uși și două sertare mici oferă o organizare practică. Tacâmurile și obiectele mici se păstrează în sertare, iar cele mai mari în interior. Totul rămâne organizat și la îndemână.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Sonoma
Culoarea blatului:
Marmură
Dimensiuni:
80 x 81.6 x 60 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
767 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare ale sertarului:
310 x 80 x 384 mm (LxÎxA)
Grosimea blatului:
28 mm
Material:
PAL, 16 mm
Materialul blatului:
PAL, 28 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
4
Număr de rafturi:
1
Număr de sertare:
2
Număr de mânere:
4
Număr de picioare:
4
Număr de uși:
2
Greutate netă fără ambalaj:
38.2 kg
Greutate brută cu ambalaj:
41.4 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază cu sertar cu blat de lucru, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | cu WT |
|---|---|
| Culoare: | Sonoma/Alb |
| Culoare: | Stejar Sonoma |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap bază sertar 80 cm, marmură AP |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breite: | 80cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 60cm |
| Gewicht: | 38.2kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii