Dulap de bază de colț R-Line Gri nobil 75.6 cm , AP Marmură Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază de colț R-Line Gri nobil 75.6 cm , AP Marmură Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- UTILIZARE OPTIMĂ A COLȚULUI: Corp inferior de colț cu ușă pliabilă valorifică spațiul și oferă depozitare generoasă cu raft.
- DIMENSIUNI: Polita de coltar pentru bucatarie, cu blat, are urmatoarele dimensiuni: adancime: 60 cm, latime: 76x76 cm, inaltime: 82 cm
- MATERIAL: Dulapul de bază pentru bucătărie este realizat din PAL ușor de întreținut de 16 mm cu un strat de rășină melamină
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază de colț cu blat de lucru, material de montare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).
Acest dulap de colț cu ușă pliabilă utilizează optim spațiul. În interior se află un compartiment mare cu un raft, ideal pentru obiecte voluminoase sau electrocasnice mici. Totul este organizat și ușor accesibil.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Gri nobil
Culoarea blatului:
Marmură
Dimensiuni:
75.6 x 81.6 x 60 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare ale părții stângi:
334 x 668 x 550 mm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare ale părții drepte:
416 x 668 x 550 mm (LxÎxA)
Grosimea blatului:
28 mm
Material:
PAL, 16 mm
Materialul blatului:
PAL, 28 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
2
Număr de rafturi:
1
Număr de mânere:
1
Număr de picioare:
6
Număr de uși:
1
Greutate netă fără ambalaj:
44.1 kg
Greutate brută cu ambalaj:
48 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bază de colț cu blat de lucru, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | cu WT |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Culoare: | Gri/alb nobil |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap bază de colț, marmură AP |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breite: | 75.6cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 60cm |
| Gewicht: | 44.1kg |
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii