Dulap de bază pentru chiuvetă Eden Alb 70x64.5 cm cu 2 sertare Vicco
- Mobilierul de baie pentru lavoarul dvs. "Eden" este o alegere bună pentru orice baie. Cu designul lor optim, acestea se potrivesc în orice casă și asigură un aspect elegant.
- Dulapul cu sertare oferă mult spațiu de depozitare și o soluție practică de depozitare pentru baia dvs.
- DIMENSIUNI: Dulapul de baza de baie are o adancime de 37 cm, o latime de 70 cm si o inaltime de 64,5 cm.
- MATERIAL: Mecanica este realizată din PAL ușor de întreținut de 16 mm, cu un strat de rășină melaminică.
- DOMENIU DE LIVRARE: Mobilier, instrucțiuni de asamblare, material de montare (decor nu este inclus)
---
Detalii tehnice:
Culori:
Alb lucios/Artisan
Masa:
70 x 64,5 x 37 cm (LxAxA)
Material:
PAL, 16 mm
Suprafaţă:
Acoperire cu rășină melamină
Greutatea articolului:
25,3 kg
Greutatea articolului inclusiv ambalajul:
27,86 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Mobilier, instrucțiuni de asamblare, material de montare (decor nu este inclus)Cufundați-vă în lumea eleganței cu seria de mobilier „Eden”. Experimentați o varietate de mobilier de baie disponibil atât ca unități individuale, cât și ca seturi. Fronturile din MDF conferă mobilierului un aspect de înaltă calitate.
| Culoare: | Alb |
|---|---|
| Culoarea corpului: | Stejar artizanal |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Vanity unitate cu 2 sertare |
| Breite: | 70cm |
| Höhe: | 64.5cm |
| Länge: | 37cm |
| Gewicht: | 25.3kg |
November 19, 2024 07:03
Pur și simplu grozav
Dulapul este ca in poza, desi are un finisaj lucios si parea ceva mai tern in poze. Calitate excelentă, arată bine și este ușor de asamblat. Un număr mic de piese ar fi de ajutor. Încă 5 stele pentru că totul se potrivește bine și este stabil. O recomandare clară de cumpărare din partea mea!!!