Dulap de bază pentru chiuvetă R-Line Antracit lucios ridicat 80 cm fara blat Vicco
Informații despre produs "Dulap de bază pentru chiuvetă R-Line Antracit lucios ridicat 80 cm fara blat Vicco"
- PLANIFICARE INDIVIDUALĂ: Cu corpurile inferioare de bucătărie R-Line îți organizezi bucătăria după nevoi – de la zero sau extensibil cu module compatibile.
- IDEAL SUB CHIUVETĂ: Corp de bucătărie pentru chiuvetă oferă spațiu pentru sifon, coș și produse de curățenie – totul organizat și accesibil.
- DIMENSIUNI: Dulapul pentru chiuveta are o latime de 80 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 46 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: dulap de bază pentru chiuvetă ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare
Acest dulap pentru chiuvetă de 80 cm cu două uși oferă mult spațiu sub chiuvetă. Interiorul generos este ideal pentru sifon, coș de gunoi sau produse de curățenie. Totul rămâne organizat și la îndemână.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Antracit lucios ridicat
Culoarea blatului:
Fără blat de lucru
Dimensiuni:
80 x 81.6 x 46 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
767 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
1
Număr de mânere:
2
Număr de picioare:
4
Număr de uși:
2
Greutate netă fără ambalaj:
20.5 kg
Greutate brută cu ambalaj:
22.6 kg
---
„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | antracit |
| Culoare: | Antracit lucios/alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap bază chiuvetă 80 cm |
| Breite: | 80cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 46cm |
| Gewicht: | 20.5kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii