Dulap de perete R-Line Alb lucios ridicat 60 cm Plat Vicco
Informații despre produs "Dulap de perete R-Line Alb lucios ridicat 60 cm Plat Vicco"
- UTILIZARE OPTIMĂ: Corpurile suspendate de bucătărie R-Line folosesc eficient spațiul și oferă depozitare suplimentară.
- UȘĂ CU DESCHIDERE ÎN SUS: Corp suspendat de bucătărie puțin adânc, cu deschidere în sus, este ideal deasupra hotei – obiectele folosite frecvent rămân la îndemână.
- DIMENSIUNI: Dulapurile de perete de bucatarie au o latime de 60 cm, o inaltime de 40 cm si o adancime de 31 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Dulapul de perete pentru bucătărie este realizat din PAL ușor de întreținut de 16 mm cu un strat de rășină melaminică
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bucătărie ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap suspendat plat are ușă cu deschidere în sus. Ideal deasupra hotei – spațiul rămâne liber, iar condimentele și uleiurile pot fi depozitate deasupra.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Alb lucios ridicat
Dimensiuni:
60 x 40 x 31 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
567 x 368 x 290 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
1
Număr de mânere:
1
Număr de uși:
1
Greutate netă fără ambalaj:
9.3 kg
Greutate brută cu ambalaj:
11.2 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de bucătărie ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Culoare: | Alb lucios/alb |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | dulap de perete |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap de perete 60 cm (plat) |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 40cm |
| Länge: | 31cm |
| Gewicht: | 9.3kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii