Dulap de transformare a sobei R-Line Alb lucios ridicat 60 cm , AP Marmură Vicco
927,90 RON*
% 1.411,90 RON* (34.28% gespart)Disponibil imediat, timp de livrare: 7-8 zile
Vorauszahlung
- INTEGRARE PERFECTĂ: Corpurile de bucătărie R-Line pentru aparate încorporate oferă integrare precisă și armonioasă – pentru un ansamblu coerent.
- INTEGRARE PRECISĂ: Corp de bucătărie pentru cuptor încorporat potrivit pentru modele standard (60 cm) și asigură integrare stabilă.
- DIMENSIUNI: Dulapul de bucatarie pentru aragaz incorporabil are o latime de 60 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 60 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de transformare a sobei cu blat de lucru, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).
Acest dulap pentru cuptor este conceput pentru cuptoare încorporabile standard de 60 cm. Asigură o integrare perfectă în bucătărie și oferă o soluție stabilă și practică pentru utilizarea zilnică.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Alb lucios ridicat
Culoarea blatului:
Marmură
Dimensiuni:
60 x 81.6 x 60 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
568 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Grosimea blatului:
28 mm
Material:
PAL, 16 mm
Materialul blatului:
PAL, 28 mm
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
1
Număr de picioare:
4
Greutate netă fără ambalaj:
23.1 kg
Greutate brută cu ambalaj:
25.6 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de transformare a sobei cu blat de lucru, material de asamblare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare).„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | cu WT |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap de transformare aragaz 60 cm, marmura AP |
| Worktop material: | PAL, 28 mm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 60cm |
| Gewicht: | 23.1kg |
0 von 0 Bewertungen
Vândut împreună cu
947 , 90 RON * 1.422,90 RON*
1.014 , 90 RON * 1.422,90 RON*
794 , 90 RON * 1.258,90 RON*
Produse similare
947 , 90 RON * 1.422,90 RON*
1.304 , 90 RON * 1.972,90 RON*
6.271 , 90 RON * 8.565,90 RON*
Accesorii