Dulap de transformare a sobei R-Line Antracit lucios ridicat 60 cm fara blat Vicco
Informații despre produs "Dulap de transformare a sobei R-Line Antracit lucios ridicat 60 cm fara blat Vicco"
- INTEGRARE PERFECTĂ: Corpurile de bucătărie R-Line pentru aparate încorporate oferă integrare precisă și armonioasă – pentru un ansamblu coerent.
- INTEGRARE PRECISĂ: Corp de bucătărie pentru cuptor încorporat potrivit pentru modele standard (60 cm) și asigură integrare stabilă.
- DIMENSIUNI: Dulapul de bucatarie pentru aragaz incorporabil are o latime de 60 cm, o inaltime de 81,6 cm si o adancime de 46 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de transformare a sobei ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap pentru cuptor este conceput pentru cuptoare încorporabile standard de 60 cm. Asigură o integrare perfectă în bucătărie și oferă o soluție stabilă și practică pentru utilizarea zilnică.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Antracit lucios ridicat
Culoarea blatului:
Fără blat de lucru
Dimensiuni:
60 x 81.6 x 46 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
568 x 684 x 440 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
1
Număr de picioare:
4
Greutate netă fără ambalaj:
16.6 kg
Greutate brută cu ambalaj:
18.1 kg
---
„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | antracit |
| Culoare: | Antracit lucios/alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap transformare aragaz 60 cm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 81.6cm |
| Länge: | 46cm |
| Gewicht: | 16.6kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii