Dulap din sticlă de bucătărie R-Line Alb lucios ridicat 80 cm Vicco
Informații despre produs "Dulap din sticlă de bucătărie R-Line Alb lucios ridicat 80 cm Vicco"
- UTILIZARE OPTIMĂ: Corpurile suspendate de bucătărie R-Line folosesc eficient spațiul și oferă depozitare suplimentară.
- ACCENT ÎN BUCĂTĂRIE: Corp suspendat cu două uși și elemente din sticlă adaugă stil și oferă spațiu practic pentru depozitare.
- DIMENSIUNI: Vitrina suspendata are o latime de 80 cm, o inaltime de 60 cm si o adancime de 31 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Dulapul de perete pentru bucătărie este realizat din PAL ușor de întreținut de 16 mm cu un strat de rășină melaminică
- DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de perete din sticlă ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
Acest dulap suspendat cu sticlă și două uși devine un element central al bucătăriei. Interiorul este împărțit în două niveluri cu raft pentru pahare, veselă sau decor.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Alb lucios ridicat
Dimensiuni:
80 x 60 x 31 cm (LxÎxA)
Dimensiuni interioare:
767 x 568 x 290 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Materialul mânerelor:
Plastic în aspect metalic
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Număr de compartimente:
2
Număr de rafturi:
1
Număr de mânere:
2
Număr de uși:
2
Număr de uși din sticlă:
2
Greutate netă fără ambalaj:
17.1 kg
Greutate brută cu ambalaj:
19.2 kg
---
DOMENIU DE LIVRARE: Dulap de perete din sticlă ca kit (notă: decor nu este inclus), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Culoare: | Alb lucios/alb |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | dulap de perete |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap din sticlă suspendat 80 cm |
| Breite: | 80cm |
| Höhe: | 60cm |
| Länge: | 31cm |
| Gewicht: | 17.1kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii