Insula de bucătărie Fame-Line Alb lucios ridicat 60 cm fara blat Vicco
Informații despre produs "Insula de bucătărie Fame-Line Alb lucios ridicat 60 cm fara blat Vicco"
- Dulapurile de bucătărie Fame-Line oferă calitate premium, cu mânere metalice robuste, balamale practice cu închidere uşoară şi extensii complete metalice la preţuri corecte.
- Proiectați-vă bucătăria de vis: „Fame-Line” vă permite să combinați individual diferite module.
- DIMENSIUNI: Dulapul de bucatarie insula are o latime de 60 cm, o inaltime de 82 cm si o adancime de 30 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucătărie de sine stătător este realizat din PAL ușor de întreținut de 16 mm cu un strat de rășină melaminică. Fronturile sunt realizate din MDF de înaltă calitate
- DOMENIU DE LIVRARE: Insulă de bucătărie (Dacă nu este specificat altfel, blaturile, electrocasnicele și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare.
---
Detalii tehnice:
Culori:
Alb lucios, alb
Dimensiuni:
60x82x70 cm (LxAxA)
Dimensiuni interne 568x688x280 mm (LxÎxA)
Material:
PAL, 16 mm
Material suplimentar:
MDF
Suprafaţă:
Acoperire cu rășină melamină
Greutatea articolului inclusiv ambalajul:
17,7 kg.
Greutatea articolului:
15,72 kg.
---
DOMENIU DE LIVRARE: Insulă de bucătărie (Dacă nu se specifică altfel, blaturile, aparatele electrice și decorațiunile nu sunt incluse în pachetul de livrare), instrucțiuni de asamblare, material de asamblare„Fame-Line” oferă mobilier de bucătărie și baie cu module variabile în diverse culori și dimensiuni. Echipată cu balamale cu închidere moale și picioare reglabile pe înălțime, seria permite soluții de mobilier flexibile prin module individuale sau seturi complete.
| Arbeitsplatte: | fără WT |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Dulap insulă cu raft 60 cm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 82cm |
| Länge: | 30cm |
| Gewicht: | 16.9kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii