Panoul frontal R-Line Antracit lucios ridicat 60 cm , AP Marmură Vicco
Informații despre produs "Panoul frontal R-Line Antracit lucios ridicat 60 cm , AP Marmură Vicco"
- INTEGRARE PERFECTĂ: Corpurile de bucătărie R-Line pentru aparate încorporate oferă integrare precisă și armonioasă – pentru un ansamblu coerent.
- SOLUȚIE PRECISĂ: Panoul frontal este potrivit pentru mașini de spălat vase parțial încorporabile (60 cm) – panoul de control rămâne vizibil și accesibil.
- DIMENSIUNI: Fata pentru masina de spalat vase are o latime de 60 cm, o inaltime de 57,2 cm si o adancime de 1,6 cm. Toate dimensiunile detaliate sunt afișate în fotografii.
- MATERIAL: Mobilierul de bucatarie este realizat din PAL usor de intretinut de 16 mm cu un strat de rasina melaminata
- DOMENIU DE LIVRARE: Panou mașină de spălat vase cu blat, material de montare, instrucțiuni de asamblare (dacă nu se specifică altfel, electrocasnicele și decorațiunile nu sunt incluse).
Acest panou frontal este potrivit pentru mașini de spălat vase semiîncorporate de 60 cm cu comandă vizibilă. Panoul de control rămâne accesibil.
---
Date tehnice:
Culoarea carcasei:Alb
Culoarea frontală:
Antracit lucios ridicat
Culoarea blatului:
Marmură
Dimensiuni:
60 x 57.2 x 1.6 cm (WxHxD)
Grosimea blatului:
28 mm
Material:
PAL, 16 mm
Materialul blatului:
PAL, 28 mm
Suprafață:
Acoperire cu rășină melamină
Greutate netă fără ambalaj:
10.6 kg
Greutate brută cu ambalaj:
12.6 kg
---
„R-Line” este o linie de mobilier versatilă, cu unități de bucătărie, componente gata de asamblat și dulapuri pentru gospodărie, spălătorie și zone creative. Oferă o gamă largă de culori și dimensiuni care permit soluții individuale pentru fiecare cameră dulapurile au picioare reglabile, astfel încât să poată fi configurate individual sau ca un set complet pentru a satisface diferite nevoi și pentru a îmbunătăți funcționalitatea în diferite medii.
| Arbeitsplatte: | cu WT |
|---|---|
| Culoare: | antracit |
| Culoare: | Antracit lucios/alb |
| Culoarea corpului: | Alb |
| Execuție: | Dulap de bază |
| Stil: | Modern |
| Versiune: | Panoul frontal 60 cm, marmură AP |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breite: | 60cm |
| Höhe: | 57.2cm |
| Länge: | 1.6cm |
| Gewicht: | 10.6kg |
Vândut împreună cu
Produse similare
Accesorii
Preț
Culoare
Culoarea corpului
Culoarea ușilor
Categorii